Představení v ZŠ a MŠ Sloup v Čechách

ÚvodAktualityPředstavení v ZŠ a MŠ Sloup v Čechách

Představení v ZŠ a MŠ Sloup v Čechách

03.09.2020Petr Bandas

Bylo to příjemné zářijové odpoledne v přátelském prostředí před budovou základní a mateřské školy ve Sloupu v Čechách. Protože již dříve naši dobrovolníci navštívili areál přírodního koupaliště a skalní hrad Sloup, moc se těšili na setkání s učiteli a žáky místní školy, která bude po dobu jednoho roku jedním z jejich působišť. První dojem někdy rozhoduje, však to sami znáte. Jaký je první dojem pohledem Adama, Aušry a Almy? Škola je moc útulná s rodinnou atmosférou. Dobře vybavená. V krásném prostředí s komfortním zázemím ve formě školní zahrady a parku. Co je velmi důležité, děti se nebáli komunikovat, dobře rozuměli a naše dobrovolníky mile překvapili svou otevřeností. Věříme, že nadšení vydrží všem zúčastněným a společně strávený čas bude přínosem pro děti, učitele i dobrovolníky.